Hasar Onarım İşlemlerin Önemi Nedir?

6000-10000 TL

*Boyasız göçük hesaplama aracı ile sizi fiyat belirsizliğinden kurtarıyoruz.
*Hesaplama aracımızdaki fiyattan 1 TL dahi yukarı fiyat ödememe garantisi veriyoruz.

Hasar Onarım İşlemlerin Önemi Nedir?

Bireyler günümüzde araç bakım hizmetlerine oldukça önem vermektedir. Araçlarınızın bakımını yapmak onların değer kaybetmemesine sebebiyet verirken aynı zamanda uzun ömürlü kullanımına yardımcı olmaktadır. Burada aracınızın modeli, özellikleri yapılacak işlem süreçlerinde oldukça önemli bir konu olmaktadır. Aracınızın ihtiyacı olan hasar onarım türünün belirlenmesi maliyet açısından avantaj sağlarken aynı zamanda doğru müdahale yöntemlerinin sağlanmasına da katkı sağlamaktadır. 

Hasar Onarım İşlemleri Nedir?

Aracınızın aldığı hasarın yeri ve boyutuna göre işlemler gerçekleştirilmektedir. Park, mini, dolu hasar onarım bunlardan bazıları olmaktadır.  Ne kadar dikkat edip önem verseniz de bazen bir anda bazen de bizimle hiç alakası olmayan durumlarda aracımız hasar alabilmektedir. Örneğin trafik halinde aracımız otoparkta olmadığı anda birden başlayan bir dolu anı veya duran aracımıza bir anda birinin sürtmesi, park ederken bir yere çarpa sürtme halimiz hasar onarım işlemlerinin gerçekleştirilmesine neden olabilmektedir. Bu durumların incelenmesi ve gerekli müdahalenin yapılması gerekir. Özel araç müdahaleleri ile bu sürecin değerlendirilmesi de mümkündür.

 Dolu hasar onarımı incelendiğinde; genellikle ilk ve sonbahar aylarında gelişen dolunun aracınıza zarar vermesi durumunda özel aletler yardımı ile bu göçük ve hasarların düzeltilmesi sağlanmaktadır. Park hasar onarım işlemi de aynı şekilde aracınızda sizden veya dış bir sebepten meydana gelen park etme anında oluşan sorunların çözümünde uygulanmaktadır. Ayrıca otomobilinizin kasko şirketlerinin belirlemiş olduğu limitlerde yapılacak hasar işlemleri de mini onarım olarak ele alınmaktadır. Bu işlem süreçlerinde de kasko hasarsızlık indiriminiz bozulmamaktadır. Boyasız göçük düzeltme, leke çıkarma ve ön cam onarımı gibi işlemlerin boyutları da incelenerek mini onarım işlemleri çerçevesinde ele alınabilmektedir.

Boyasız Hasar Onarım İşlemleri Nasıl Gerçekleştirilir?

Boyanın zarar görmeme durumu incelendiğinde ve özel materyallerin uygunluğu da teyit edildiğinde boyasız hasar onarım işlemlerini de yapmanız mümkündür. Boyasız hasar onarım ile aracınız değer kaybetmeden eski görüntüsüne kavuşabilmektedir. Boyasız hasar onarım işlem süreçlerinde özel materyallerin kullanımı aracınızın yapısını korumaya yardımcı olmaktadır.

Muayene süreçleri bireye özgü araç muayenesini sunmaktadır. Araçlarınızı muayeneye getirerek gerekli bakım süreçleri hakkında bilgi alabilir ve fiyatların değerlendirilmesini yapabilirsiniz.