Kaput Koruma Filmi

6000-10000 TL

*Boyasız göçük hesaplama aracı ile sizi fiyat belirsizliğinden kurtarıyoruz.
*Hesaplama aracımızdaki fiyattan 1 TL dahi yukarı fiyat ödememe garantisi veriyoruz.

Kaput Koruma Filmi

Kaput koruma, aracınızın dış yüzey korumasını sağlamak adına uygulanmaktadır. Aracınız yolculuk veya park halinde dış etmenlerden etkilenebilmektedir. Tozlar, kuş pislikleri, hava koşulları bu durumu etkileyen etmenler arasında yer alabilir. Herhangi bir zarar durumunu oluşturmamak adına gerekli koruma sistemlerinden destek alarak aracınızın bakımına destek olabilirsiniz.

Neden Kaput Koruma Filmi Kullanılmalıdır?

Araç yüzeyinizi korumak için gerekli yöntemleri değerlendirdiğinizde ilk bakmanız gereken şey orjinal yapının bozulmayacak olmasıdır. Geleneksel koruma yöntemlerinden folyo kullanımı aracın renk değişimine neden olabilmektedir. Bu durumda sizlerin güvenilir bir şekilde aracınıza zarar vermeden koruyacak olan bir yapıya ihtiyacınız olmaktadır. Kaput koruma filmi içerdiği materyaller ile güneşin ışınlarının araca zarar vermesini önlemektedir. Ek olarak dışarıdan gelebilecek toz, toprak vs. karşı da aracınızın yapısını korumaya destek olmaktadır. Aracınızı sürerken rüzgarın da etkisi ile bazı maddeler ön kaputunuza çarpabilir, zarar verebilir. Bu durumlar da düşünüldüğünde ön kaput filminizin olması aracınızı ilk günkü yenilikte tutmaya yardımcı olmaktadır. 

Kaput Koruma Filmi Yapısı

Kaput koruma filmi yapısının değerlendirilmesinde PVC veya poliüretan madde kullanımı tercih edilir. Ürünlerin dayanıklılığı incelenerek seçimler sağlanmaktadır. Uzmanlığımız ile sizlere uygun tercih ve yönlendirmeleri sunmaktayız.