Pasta Cila

6000-10000 TL

*Boyasız göçük hesaplama aracı ile sizi fiyat belirsizliğinden kurtarıyoruz.
*Hesaplama aracımızdaki fiyattan 1 TL dahi yukarı fiyat ödememe garantisi veriyoruz.

Pasta Cila

Aracınızın ilk günkü gibi yeni kalması pasta cila işlemi ile sağlanmaktadır. Araba boyasının ömrünü uzatmak ve zedelenmelerin de önüne geçmek adına pasta cila işlemi yapılabilmektedir. Aracınız yeni ve temiz görünmektedir. İşletmemizde pratik ve hızlı bir şekilde aracınıza pasta cila işlemi uygulayabilmekteyiz.

Pasta Cila İşlemi Nedir?

Pasta cila nedir? Pasta cila neden yaptırmalıyız? sorularının cevaplarını yanıtlamaya çalışırsak pasta cila işlemi araçların estetik görünümüne katkı sunmaktadır. Hava durumu (çok yağış veya çok güneş) araç renginin değişimine neden olabilen faktörlerden bir tanesidir. Kendi koruma yöntemleriniz dışında pasta cila işlemi de süreç boyunca sizlere yardımcı olacaktır. Pasta ve cila farklı işlemlerdir. Pasta boya üzerinde incelmeye yardımcı olurken cila parlaklaştırmaya destek olur. İki işlem birbirini tamamlamaktadır.

Pasta Cila Ne Kadar Sürede Yapılmalıdır?

Pasta cila işleminde aracın üzerindeki çiziklikler tespit edilerek aracın hava koşullarından, çevresel koşullardan etkilenmeyeceği bir alana alınması sağlanır. Sonra temizleme ve kurulama işlemleri yapılarak pasta malzemesinin uygulanması sağlanır. Bu işlem parça parça yapılmaktadır. Sonra cilaya geçilir. Her iki işlem de farklı uygulamalar olduğu için yaptırılma sıklığı da farklıdır. Pasta işlemi çok sık yaptırılmamalıdır. Çünkü araç boyasının kalkmasına neden olabilir, cila ise parlaklığı arttırmak amacı ile uygulandığından üç ayda bir gibi bir süre ile yaptırılabilmektedir, koruma etkisine sahiptir.