Cam Filmi

6000-10000 TL

*Boyasız göçük hesaplama aracı ile sizi fiyat belirsizliğinden kurtarıyoruz.
*Hesaplama aracımızdaki fiyattan 1 TL dahi yukarı fiyat ödememe garantisi veriyoruz.

Cam Filmi

Araçlarınızda daha rahat yolculuk yapmak hem de görünürlüğüne farklılık katmak isterseniz cam film kullanımı size göre. Cam filmleri farklı renk seçeneklerinde olabilir. Kolay uygulanımı ve güzel görünümü ile cam filmleri araç sahipleri tarafından tercih edilmektedir. Aracınızın modeline göre uygun seçimi yapabilirsiniz.

Hangi Cam Filmi Seçilmelidir?

Cam film mat veya parlak görünüm sunan geniş skalasından istenildiği gibi seçilebilmektedir. Dışarı görünümü engellemeden güneşin ultraviyole ışınlarından korunmak, rahat hareket edebilmek ve güzel bir görünüm oluşturmak adına araç film seçiminizi sağlayabilirsiniz. Kolay zarar görmeyen yapıları ile dayanıklıdır. Ayrıca dışarıdan içeriye olan görünümü de azaltma niteliğine sahiptir. Araba sürerken ön cam filmini tercih ederek istediğiniz görünümü yakalayabilir, konforlu bir yolculuk yapabilirsiniz. 

Cam film seçiminde kendi seçimleriniz, zevkiniz ön planda olmaktadır. Pek çok renk skalası mevcuttur. Herhangi bir zorluk yaşamdan kolayca istediğiniz cam filmi aracınıza entegre edebilirsiniz. Uygulanması pratiktir. Cam filmlerimiz araçlarınızın her camını kaplayabilir. Arabadan karavana kadar hangi aracınız var ise gerekli işlem süreçleri ilerletilebilmektedir. 

Cam Filmi Nasıl Uygulanır?

Cam film uygulamasında camların özel materyaller ile temizlenmesi daha sonrasında ise herhangi bir kir toz kalıntısı kalmadığından emin olunduğunda cam ölçülerine uygun film kaplama işlemi yapılır. Ölçü alma ve gerekli işlem süreçlerinde sizlere yardımcı olmaktayız. Camın önceden temizlenmesi, ölçülerin doğru alınması ve hem yapıştırılacak yüzeye hem de camın yapışkanlı olan yüzeyine bol temizleyici püskürtülerek sonrasında çekme aparatı ile temizlemeniz gerekir. Kuruma işlemi ise 6-12 saat aralığında o anki koşullara göre değişim gösterebilmektedir.

Cam Film Nasıl Temizlenir?

Cam film temizlenmesi oldukça kolaydır. İstediğiniz temizlik ürünleri ve bir bez ile temizleyebilirsiniz. Ek olarak renk değişimi isterseniz de söküp takmanız oldukça kolaydır.