Boyasız Göçük Düzeltme

6000-10000 TL

*Boyasız göçük hesaplama aracı ile sizi fiyat belirsizliğinden kurtarıyoruz.
*Hesaplama aracımızdaki fiyattan 1 TL dahi yukarı fiyat ödememe garantisi veriyoruz.

Boyasız Göçük Düzeltme

Araçlarınıza ne kadar önem verseniz, dikkatle baksanız da trafik kazaları, park hasarları veya dolu hasarları gibi sebeplerle ile alabilir. Bu hasarlar sonucunda aracınızda boya hasarı olmadan göçük oluşabilir. Bu durumlarda boyasız göçük düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Boyasız göçük düzeltme, dış darbeler sonucunda aracın üzerinde meydana gelen boyanın zarar görmediği 5 cm çaptaki göçükler için yapılır. Özel aletlerin kullanımı ile orjinalliğin korunması amaçlanır. Aracınızda tekrar bir boya işlemi yapılmaz, var olan yapı korunarak eski haline getirilmeye çalışılmaktadır.

Kaportada meydana gelen küçük veya büyük ölçekli sorunlar incelenmektedir. Bu incelemeler sonucunda yüksek kalite ve standartlar ile boyasız göçük düzeltme işlemi gerçekleştirilmektedir. Boyasız göçük düzeltme işleminin yapılması için boyanın hasar almaması gerekmektedir.  

 

Boyasız Göçük Düzeltme İşlemi Nasıl Yapılır?

Boyasız göçük düzeltme işlemi yapılırken göçük alan panelin arkasından yavaş yavaş özel aletler ile dışa doğru göçüğün düzeltilmesi sağlanır. Eğer panelin arkasına ulaşmak zor ise burada da farklı ekipmanlar tercih edilmektedir.  

 

Boyasız Göçük Düzeltme İşleminin Avantajları Nelerdir?

Orijinal aracınızın görünümünü korumaktadır.

Özel ekipmanların yardımı ile süreç ilerler. Aracınızı hasar almadan önceki görünümüne kavuşturur.

Yüksek maliyetlerden korunmanın yanı sıra ikinci el satışlarda değer kaybının olmasını engeller.

 

Hangi Durumlarda Boyasız Göçük Düzeltme Kullanılmaz?

Daha önce hasar alınmış

Boya zarar görmüş

Macunlanmış boyanın olduğu araçlarda kullanılmamaktadır. Onarım işlemleri bu durumda geleneksel yöntemlerle ilerletilmektedir.  

 

Boyasız Göçük Düzeltme Maliyeti Nedir?

Boyasız göçük düzeltme fiyatları 2023 yılı düzenlemelerinde dikkat edilecek bazı noktalar mevcuttur. Boyasız göçük düzeltme fiyatları 2023 yılındaki düzenlemelerde aracın neresinde göçüğün meydana geldiği önemli bir faktördür. Bu göçüklerin yerinin yanı sıra sayısı da önemlidir. Aracın türü, yılı, rengi gibi araç özelliklerinin bilinmesi, sorun tespitlerinin yapılması boyasız göçük düzeltme fiyatları 2023 yılındaki değerlendirmelerin yapılmasında etkili olmaktadır.