Ticari unsurların belirleyicisi olan en önemli faktör insan ihtiyacıdır. Bu ihtiyaçlara cevap verebilmek için ustalık teknikleri ve tekniklerin uygulanmasında gerekli olan her türlü malzeme gelişerek değişmektedir.

 

 Ulaşım sektörünün olmazsa olmazı araçların ihtiyaç duyduğu faaliyetlerden biri de boyasız göçük düzeltme işlemidir. Dünyada ne kadar araç varsa o kadar boyasız hasar onarım faaliyetine ihtiyaç vardır. Bu zorunluluk dolu hasarı tamiri ve tüm diğer konularda önemli düzenlemeleri beraberinde getirmiştir.

 

 Her sektörde olduğu gibi boyasız göçük düzeltme işlerinde de insanlar birtakım sahtekarlıklara başvurarak müşterilerini kandırma eğilimine gitmektedir. Bu gibi sorunlarla karşı boyasız hasar onarım konusunda profesyonel bir ekipten hizmet almak istiyorsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 

 Boyasız Göçük Düzeltme ve Diğer Püf Noktalar

 

 Araçların değeri; yol tutuşu, performans, kilometre göstergesi, iç ve dış aksamın niteliğine göre ölçülür. Bu unsurlara ek olarak araç kaportasının orijinal ve düzgün yapısını koruması ayrıca önemlidir. Doğal ya da beşeri etkiler sonucu araçların dış yüzeyinde meydana gelen deformasyonların dikkatli bir şekilde düzeltilmesi son derece önemlidir. Bu işlem hem aracın görünümünü etkiler hem de araç pahasında belirleyici bir unsurdur.

 

 Bizden alacağınız dolu hasarı tamiri ve tüm diğer bakım işlerinde birinci kalite malzeme kullanılmaktadır. Dünyanın tercihi markalar ile araç yüzeylerinde sadece boyasız göçük düzeltme işlemi yapılmaz, aynı zamanda araç yüzey bakımı da yapılmış olur. Böylece boyasız hasar onarım yanında boya ve cilalamada yenileme yapılmış olur.

 

 Titizlikle uygulanan dolu hasarı tamiri sonrası araç orijinaline uygun olarak ilk günkü yeniliği ile onarılır. İşinin uzmanı ustalar, boya katlarına ve araçta kullanılan malzemelere uygun kimyasallarla işlemlerini gerçekleştirmektedir.

 

 Uygulamaların tamamı denenmiş olup, olası bozucu etkiler önceden tespit edilmiştir. Bu nedenle araçlarınızı bize gönül rahatlığı ile teslim edebilirsiniz. Olabilecek en ekonomik düzeyde gerçekleştirilen onarım işlemlerimiz ise bilinenin aksine ekonominizi sarsmaz.

dolu hasarı ile ilgili görsel sonucu 

 Göçük Düzeltme Aşamaları

 

 Göçükler; kapı, kaput, çamurluk, tavan bagaj vb. gibi alanlarda oluşabilir. İçinde bulunduğumuz olduğumuz bahar mevsimi ve kış öncesi sonbahar da dolu olayları çok sık görülür. İçinde bulunduğumuz faaliyetler ve uğraş alanlarımız sebebiyle araçlarımıza her zaman korunaklı bir alan bulamayabiliriz. Dolu, yağmur, kar ya da kaza sonucu oluşan kaporta ve diğer alanlarda meydana gelen hasarların giderilmesi için sadece bir telefon uzağınızdayız Online erişim kolaylığı sayesinde web sitemiz kanalıyla bize ulaşarak hızlı ve etkili hizmet alabilirsiniz.

 

 Tüm bu hizmetlere ek olarak mini onarım ve plastik parçaların tamirinde de tarafımızdan destek alabilirsiniz. Araçların marka ve modeline uygun malzeme ve hizmet sonrası garanti hizmetlerimiz ile de alanımızda iddialıyız. Nerede üretildiği belli olmayan malzemeler ile araçlarınıza müdahale eden tecrübesiz sözde servis noktalarından ise uzak durun. Sitemize üye olmanız halinde size özgü ayrıcalıkları değerlendirerek, kazançlı çıkabilirsiniz.

Kategoriler: Genel

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Yaz!
Merhaba!
Bize aracınızdaki göçüğün fotoğrafını atın, size fiyat verelim!
Powered by