Boyasız hasar onarım günümüz teknolojisinde araçların değer kaybetmemesi için yapılan en kesin ve en zahmetsiz ve cebe uygun yöntemdir. Arabanın herhangi bir göçük ve hasarla karşılaşması halinde değerinin düşeceği akla gelen ilk konudur. Özellikle dolu, fırtına ve ufak çapta kazalar aracın kaportasında göçüklere sebep olmaktadır. Aracın geçirdiği bu ufak kazalar boya gerektirdiği taktirde aracın değerini önemli oranda düşürmektedir. Ancak boyasız göçük düzeltme işlemi ile değer kaybetmeden arıza tamiri mümkündür. Peki aracınız değer kaybetmeden nasıl eski haline kavuşacak?

 

 Firmamız aracınızı güvenle ve özenle eski haline kavuşturmaktadır. Profesyonel ekip ve kaliteli malzemeler ile kaportadaki göçükler düzeltilmektedir. Böylece boyasız hasar onarım işlemi ile aracınız değer kaybetmeyecektir. Ayrıca aniden karşı karşıya kalınan dolu felaketinde dolu hasarı tamiri hizmeti sunulmaktadır. Göçükler, vakum yardımıyla ve büyük bir titizlikle çözüme kavuşturulur.

 HEMEN BURAYA TIKLAYARAK GÖÇÜK DÜZELTME ÖRNEKLERİMİZİ İNSTAGRAM SAYFAMIZDAN GÖRÜNTÜLEYEBİLİRSİNİZ.

Örnek :

boyasız hasar onarım

boyasız hasar onarım

Boyasız Hasar Onarımda Aracınızın Güvenliği

 

 Araç sahiplerinin en büyük hayali aracını emin ellere teslim etmektir. Aracın herhangi bir hasar ile karşılaşması halinde uygun bir ekibe teslim edilmesi gerekmektedir. Ancak bu konuda işin ehli olan, güvenilir bir ekip aracınıza zarar vermeden ve değerini kaybettirmeden işi çözmektedir. Bu noktada farkını kanıtlamış olan firmamız hızlı ve güvenilir hizmet sunmaktadır. Ayrıca sektörde boyasız göçük düzeltme hizmetini veren en kaliteli firma olduğunu söylemek mümkündür.

 

 Aracın kaportasında bulunan göçük ve hasar vakum yardımıyla düzeltilir. Kaportanın iç kısmından özel aletler sokularak dışarı doğru ittirilir. Ayrıca vakum yardımıyla göçük bölgesi çekilir. Böylece boyasız hasar onarım işlemi gerçekleşir. Kaliteli ve profesyonel boyasız göçük düzeltme hizmeti için firmamız hizmetinizdedir.

 

 Boyasız Dolu Hasar Onarımı

 

 Dolu hasarı birçok araç sahibinin şikayetleri arasında ilk sırada yer alıyor. Hatta göçüklerin sebepleri arasında ilk sıradaki yerini koruduğu söylenebilir. Aracı dolu felaketinden korumak için ne kadar çaba sarf edilirse edilsin bu durum yeterli gelmez. Aracı oto parka çekmek, branda kullanmak riski azaltmaktadır. Ancak aracın seyir halindeyken dolu ile karşılaşması da ihtimaller arasındadır. Ancak dolu hasarı tamiri hizmeti ile dolu problemi kabus olmaktan çıkıyor.

 

 Öncelikle aracınızın boyasız olması büyük öneme sahiptir. Çünkü piyasada boyalı araç mevcut değerinin çok altında fiyatlarla alıcısını bulmaktadır. Bu sebeple boyasız dolu hasarı tamiri işlemi yapan güvenilir ellere teslim etmek gerekmektedir. Böylece aracın değer kaybetmesini engellerken aynı zamanda dış görünüşünü de koruyabilirsiniz.

 Firmamız profesyonel nitelikte olan hizmetlerini büyük bir titizlikle müşterisine sunmaktadır. Kaliteli ekip ve profesyonel malzemeler ile araçların ömrünü uzatmaktadır.

 

 Profesyonel Hasar Onarım Hizmeti

 

 Aracınızı emin ellere teslim ederek işinizi garanti altına almak mümkündür. Profesyonel boyasız hasar onarım hizmetimizden faydalanarak aracınızın dış görünüşünü korumak mümkündür. Aracın herhangi bir zarar görmeden ve hasara uğramadan göçük düzeltme işlemi gerçekleştirilmektedir.

 

 Boyasız göçük düzeltme işleminde ekip profesyonel bir eğitim almaktadır. Tecrübeli ve profesyonel nitelikte bir ekiple kaliteli hizmet sunulmaktadır. Yurt dışından ithal edilmiş malzemeler ve muhtelif uzunluğa sahip çubuklarla göçük bölgeleri düzeltilmektedir.

Boyasız Hasar Onarımı Nasıl yapılır?

Boyasız hasar onarımda iki farklı tür ezik vardır;

  • Sert Ezikler

Sert Ezikler boyasız hasar onarım çubukları ( PDR Yöntemi) ve masaj yöntemi ile onarılmaktadır.

  • Hafif-Yumuşak Ezikler 

Hafif-Yumuşak Ezikler ise Thot Box, yani vakum( öpücük-mantar) tekniği ile onarılmaktadır.

Boyasız hasar onarımda kaliteyi etkileyen en önemli faktörlerden biri de LED lamba kalitesidir. Onarımın LED lambası ne kadar kaliteli ise onarım yapan profesyoneller ezikleri o kadar rahat görüp çalışmaktadır.

Boyasız Hasar Onarım Öncesinde

Boyasız hasar onarımı, boyama işlemi görmüş bölgelerde yapılamaz. Aksi taktirde boyada çatlamalar veya kabarmalar oluşabilir. Bu yüzden boyasız hasar onarım öncesinde ekspertiz yapılıp aracın boyalı olup olmadığı kontrol edilmelidir. Bu kontrol işlemi ise yine kaliteli bir LED lamba ile veya boyanın kalınlığını ölçen Boya Mikron Ölçme Cihazı ile yapılır.

Onarıma başlarken eziğin en dış kısmından ortasına doğru masaj yöntemi uygulanır. Bu masaj yöntemi boyasız hasar onarım çubukları ( PDR Yöntemi) ile yapılarak hasar düzeltilir. Eğer ki hasarın arka kısmına PDR Yöntemi ile yerleştirilmesi gereken çubuklar için yeterli boşluk yok ise vakum yöntemine başlanır. Vakum yöntemi, ısıtılmış silikon ile hasarın boyutuna oranla artıp azalan plastik aparatlar yardımıyla çekme yöntemidir. Bir diğer yöntem ThotBox yöntemidir. ThotBox az önce de bahsettiğimiz üzere hafif eziklerde kullanılır ancak PDR Yönteminin kullanılamadığı yerlerde ThotBox yöntemine de başvurulur.

Boyasız Hasar Onarım Fiyatları

Boyasız hasar onarım fiyatları 2019 yılında ciddi miktarda ucuzladı. Gelin bu fiyatlara bir de beraber bakalım;

  • 2-5 cm aralığındaki ve masaj yöntemi ile düzeltilmeye uygun küçük göçükler için fiyatlar 45-140 TL,
  • 5-10 cm aralığındaki ve masaj yöntemi ile düzeltilmeye uygun orta göçükler için fiyatlar 90-240 TL,
  • 10-20 cm aralığında oluşan ve masaj yöntemi ile düzeltmeyen büyük göçükler için fiyatlar 180-390 TL,
  • 20-40 cm aralığındaki özel yöntemler gerektiren göçükler ise  280TL ila 650 TL arasında değişmektedir.

Dolu Hasarı Tamiri Fiyatları

Günümüz şartlarında Türkiye dolu gibi hava olaylarına yılda 2-3 kez maruz kalmaktadır. Bu durumda ise araçlarınızda yüksek miktarda dolu hasarı oluşabilir. Ancak endişelenmeyin. Dolu Hasarı Tamiri Fiyatları ;

  • Küçük eziklerin her birinin tamir ücreti 5-10 TL,
  • Orta boyutlu eziklerin her birinin tamir ücreti 15-20 TL,
  • Büyük boyutlu eziklerin her birinin tamir ücreti 20-30 TL

aralığında değişmektedir.


0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Yaz!
Merhaba!
Bize aracınızdaki göçüğün fotoğrafını atın, size fiyat verelim!
Powered by