Aracınızın kazalarda, oluşabilecek her türlü göçük ve hasarlarda onarımını ve bakımını teknik detaylara olan hakimiyetimizle yapan profesyonel bir işletmeyiz.

 

 Boyasız göçük düzeltme ve boyasız hasar onarım işlemi boya veya dolgu gerektirmeyen küçük eziklerin aracınızın yüzeyinden çıkarılması işlemidir. Aracınızda çukur ya da herhangi bir yerinde göçük mü oluştu? Sıkıntı değil.

 

 Nasıl mı Yapıyoruz?

 

 Boyasız göçük düzeltme ve boyasız hasar onarım işlemi boyanın hasar görmemesini sağlayan kaplama, aracın metal panelinin ağırlıklı olarak arkadan ve hafifçe orijinal(ilk) profiline getirilmesi için uygulanan hafif bir teknik masaj işlemidir. Aracın çıkıntılarının bulunduğu sivri ve dışa dönük yerlerin olması sorun değildir. Teknisyenlerimiz, aracınızın kapı, motor kaputu, bagaj kapağı, kanat vb. bölümleri üzerinde herhangi bir bozulma yaratmayacak şekilde ya da kimyasal bir işleme tabi tutmadan, gerekli müdehaleleri yapabilmektedirler. Bu işlemler, aracınızın garanti ya da kasko süreçlerini de etkilememektedir.

 

 Boyasız göçük düzeltme ve boyasız hasar onarım işlemi, araç bölge onarımı için en hızlı, en uygun fiyatlı ve en az müdahaleci süreçtir. Konusunda uzman ekibimizin, boyasız göçük ve hasar onarımı işlemleri, bizi sektörün önde gelen bakım ve onarım firması haline getirmiş, akabinde kullandığımız çeşitli küçük ve orta ölçekli onarım teknikleri teknolojileri işletmemizi sektörün yenilikçisi haline dönüştürmüştür.

 

 İşlemin Ayrıntıları ve Titizlik

 

 Onarım ve bakım işlemleri, bir aracın “cildinin” arkasını almak için tasarlanmış titiz bir süreçtir. Teknisyenlerin bir aracın fabrika boya işinden ödün vermeden dolu hasarlarını, çizilmeleri, küçük ezikleri ve kırışıklıkları gidermelerini sağlar. Düzgün bir onarım gerçekleştirmek için bu işlem, lekeleri ve ezikleri yavaş ve dikkatlice geri iten, özel aletler kullanan, eğitimli teknisyenler gerektirir. Kaliteli bir onarım, incelik, hassasiyet ve hepsinden önemlisi sabır gerektirir.

 

 Avantajları Nelerdir?

 

 Her şeyden önemlisi, uygun fiyatlıdır. Bu işlemler, yeni paneller veya yedek boya satın almak için bir araç sahibine ihtiyaç duymadığından, uygun fiyatlı bir seçenek olur. Hızlıdır. Çünkü, geleneksel bir tamir için yeni parçalar veya yeni boyalar için çok sayıda karmaşık adım ve bekleme süresi gerekirken, bu işlem aracınızı hızla yollara geri çıkartan özel bir işlemle tamamlanır. Aracın yeniden satış değerini artırır. Bir aracın fabrika kaplaması üzerine yeni boya uygulamak, aracın satış değerini önemli ölçüde azaltır, bu nedenle boyasız hasar onarımları orijinal kaplamayı sağlam tutması nedeniyle oldukça faydalıdır.

 

 Dolunun Zararları

 

 Otomobilin sahibi için en kötü kabus, dolu hasarı tamiri olmaktadır. Ancak bu sorunu düzeltmek için de boyasız ya da boyalı dolu hasarı tamiri yöntemleri uygulanabilmektedir. Tamirhanemizde, dolu hasarı tamiri için ücret oldukça ucuz ve hızlı olabilmektedir.

 

 Hafif, orta dereceli hasarlarda, 1 ila 3 gün, ağır hasarlarda, boya işleri ve panel değiştirme için hasarların onarımı 2 ila 3 hafta sürebilir.

 

Kategoriler: Genel

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Yaz!
Merhaba!
Bize aracınızdaki göçüğün fotoğrafını atın, size fiyat verelim!
Powered by