Kullanım sırasında aracınızın gövde parçaları ezik ve göçük gibi küçük hasarlara maruz kalabilir. Bunun birçok sebebi olabilir: Süpermarket arabası, park sırasında bir direğe veya kaldırıma çarpmak, küçük bir kaza, çocuk oyun alanından arabaya gelen bir top… Bu sebeplerle ortaya çıkan araba kusurlarına karşı kimse sigortalı değildir. Er ya da geç, her araba meraklısı eziklerle karşı karşıya kalmaktadır. Ancak bu ezikler ve göçükler çok güçlü bir şekilde göze takılır ve dikkat çeker.

 

 Boyasız hasar onarım makinenin gövdesinin içinden veya dışından yapılabilmektedir. İşlemin sonunda her zaman her biri kendi alanı ve hasar derinliği için olan farklı nozullar kullanılmaktadır.

 

 BİZE BAŞVURMANIN AVANTAJLARI

 

 Bizim boyasız göçük düzeltme yöntemimizin diğerlerinden daha avantajı olmasının sebepleri şöyledir:

 Boyasız göçük düzeltme işlemi çok zaman almaz ve ustamız bunun için fazla zaman harcamaz;

 – Büyük bir göçük düzeltme işlemi 3-4 saat sürmektedir. Dolu hasarı tamiri gibi küçük işlemler ise 20 dakika yeterlidir;

 – Aracın boyasız göçük düzeltme sırasında gövde elemanlarının demontajı gerekli değildir. Yani gövde açıklıkları artmaz ve otomobilin orijinal görüntüsü ve derlemesi bozulmaz. Bu, araba satışı sırasında önemli bir rol oynamaktadır çünkü boyasız hasar onarım işlemine ait izler görünmeyecektir. Bu yüzden otomobil satışı sırasında fiyatı hasar görmeyecektir.

 – Aracı yeniden boyamaya veya değiştirmeye gerek yoktur. Bu da hemen renk, astar, parlatma ve diğer boyama prosedürleri ile ilgili bir sürü sorunu siler.

 – Tüm sürecin maliyeti, araç sahibinin cüzdanını pek etkilemez. Çünkü boyasız hasar onarım klasik onarımdan birkaç kat daha düşük değerdedir.

 

 KALİTELİ PORTFÖY VE UZMANLAR

 

 Atölyemizde boyasız eziklerin giderilmesi tanınmış üreticilerin ürettiği orijinal aletler ile yapılmaktadır. Bu nedenle, sonuç beklentileri tam olarak karşılamakta, mümkün olan en kısa sürede ve kaliteli olarak gerçekleştirilmektedir. Uzmanların çalışmalarını büyük ölçüde kolaylaştıran yetkin aydınlatma ekipmanlarını da unutmuyoruz.

 

 Firmamız dolu hasarı tamiri düzeltilmesi konusunda uzmanlaşmıştır. Potansiyel müşterilerimize sertifikalarımızı ve uzmanlarımızın mesleki yeterlilik belgelerini sunmaya hazırız. Ekibimiz, araç gövde parçalarının onarımı konusunda geniş deneyime sahiptir. Sizinle, yapılacak çalışmalar için tüm koşulları önden konuşuyor böylece eksiklikler ve garip durumları (son tarih veya son fiyatlarla ilgili konular) ortadan kaldırmaktayız. Niteliklerimize kesinlikle güveniyoruz ve tüm çalışmalarımız için garanti veriyoruz. Portföyümüzde yüzlerce başarılı onarım ve memnun müşteri vardır.

 

 GÖÇÜKLERİ NASIL DÜZELTİYORUZ?

 

 Servis merkezimiz, farklı markaların, modellerin ve yıllarca piyasaya sürülen otomobillerin küçük ve derin göçüklerin giderilmesi için çalışmalar yürütmektedir. Her durum için gövdenin onarımı ve dolu hasarı tamiri için en etkili çözümleri sunuyoruz. Tanınmış küresel üreticilerin gelişmiş teknolojik aletlerini ve yüksek kaliteli sarf malzemelerini kullanıyoruz Garanti veriyoruz ve uygun fiyatlar sunuyoruz.

 

 Kapı, bagaj, tampon, kaput, tavan ve araç gövdesindeki diğer elemanlardaki göçüklerin boyasız olarak düzeltilmesini profesyonelce yapıyoruz. Bazı açıdan bu süreç ustanın yaratıcılığı ve ilhamını gerektiren bir sanatı hatırlatır. Ayrıca sonuç da mükemmel olmakta ve minimum zaman ve para harcamasıyla elde edilen sonuç herkesi şaşırtmaktadır.

Kategoriler: Genel

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Yaz!
Merhaba!
Bize aracınızdaki göçüğün fotoğrafını atın, size fiyat verelim!
Powered by